Loading...

Zdroje videa | Report | Pomoc & Návody319 Zhlédnutí

  • Pustit traileryoutube.com
  • živé vysíláníprima-ott-live.ssl.cra.cz
Prima Zoom

Prima Zoom

01. 02. 2013
Tvoje hodnocení: 0
7 1 vote
Loading...
Je v něčem je problém?

Popis

Prima Zoom je dokumentárně vzdělávací televizní kanál společnosti FTV Prima. Své vysílání začal v pátek 1. února 2013 ve 20:00 na 3. multiplexu pozemního vysílání DVB-T. Zoom je především televizní stanice pro ty, kteří chtějí vědět víc a poznat svět zblízka.

Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.

„Nová celoplošná televize bude určena všem, které baví zblízka poznávat zajímavá místa, lidi i příběhy,“ nastínil programové zaměření Marek Singer, toho času generální ředitel FTV Prima.

„Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat. Své diváky si Zoom zajisté najde ve všech cílových skupinách a přispěje k tomu, aby se skupina Prima stala televizní jedničkou.“ dodal tehdejší šéf programu Primy, Petr Vladyka.

Za grafickým vizuálem Zoomu stojí studio Oficina, které se už mimo jiné podepsalo i pod designem Primy Cool a Primy love.

V souvislosti s novou televizí odstartoval také integrovaný online magazín http://www.prima-zoom.cz, na kterém si můžete přečíst nejen základní informace, ale také zajímavé články, jenž se budou tematicky vztahovat k jednotlivým dokumentům. Vedení televize navíc získalo k většině dokumentů internetová práva, a tak na play.iprima.cz umožňuje sledování živého vysílání online. Pokud tedy svůj oblíbený pořad nestihnete, budete ho moci zhlédnout v internetovém archivu Prima PLAY po dobu několika dní.

Celoplošné vysílání ve třetím multiplexu umožní Prima Zoom šířit svůj program na 93,5% část území ČR a bude ho moci sledovat 95,7% obyvatel ČR.

Prima Zoom
Původní název Prima Zoom

Režisér

Režisér

Obsazení

Mohlo by se ti líbit

Music Box UA
Fashion TV
World Fashion TV
Prima
JOJ Plus
Šlágr TV
Retro Music TV
Televízia Osem
Prima Max
Nitrička TV
NOVA Cinema
NOVA

Přidat komentář